Asp.Net Web API ve Mimari Özellikleri Kitabı

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

16 Cevaplar

 1. Ahmet Kurt dedi ki:

  Merhaba,

  Sizi internet siteniz üzerinden uzun zamandır takip ediyorum. Burada yaptığınız paylaşımların bana çok yardımı oldu. Kitap yazdığınızı ilk duyurduğunuz zamandan beri de kitabın çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyordum. Bugün kitabınızın çıktığını öğrendim, tebrik ederim ve başarılarınızın devamını dilerim. Burada yaptığınız paylaşımlarınız ve bilgilerinizi paylaştığınız kitabınız için de çok çok teşekkür ederim.

  Devamını bekliyoruz. 🙂

 2. Erhan dedi ki:

  Sitedeki yazılarınızı ve örneklerinizi profesyonelce buluyorum. Bu sebeple bu kitabın da güzel olduğu ve bana çok şey katacağı öngörüsündeyim. Dün görür görmez bugün Hepsiburada’dan siparişi verdim. Umarım en kısa zamanda gelir 🙂
  Teşekkürler

 3. Kaan Acar dedi ki:

  CSRF den korunmak için antiforgery.Validate yöntemi direk web api uygulamasına implemente edilebilir token-based yada basic authentication yöntemi ile beraber web api uygulamasında kullanılabilir mi?

 4. Efe ÖZYER dedi ki:

  Severek takip ettiğim bir meslektaşımsın. Tamda mobil uygulama geliştirme sürecine girmişken bu kitabın bana çok yararlı olacağını düşünerek az önce sipariş ettim. 🙂

 5. Süleyman GÜNAY dedi ki:

  Merhaba Gökhan Bey;
  Faydalı bilgiler içeren kitabınızı inceleme fırsatı buldum. Alıp en kısa zamanda tamamladım. Şimdi yeni geliştirilecek olan projelerde uygulama zamanı. Elinize emeğinize sağlık.

 6. Bülent ERDEM dedi ki:

  Kitabınızın siparişini verdim. Faydalı olacağına inanıyorum. Gzip web api 2.2 ilgili bir sıkıntım var. Umarım kitabınızla çözerim. Teşekkürler.

 7. musa dedi ki:

  Merhaba Gökhan Bey;
  Kitabınızı bir çırpıda okudum, videolarda kitabı tamamlamış.
  Gerçekten çok yararlı oldu. Elinize sağlık.
  ufak bir not : Videolarda Logging katmanında log4net.config ayarları eksik kaldı galiba 🙂

 8. IE dedi ki:

  kitabin pdf formatini almak mumkun mudur ? yurtdisindayim soft copy imkani varsa alabilirim.
  tsk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*